Reviewer Guideline-FA

سیر اجرایی داوری مقالات :

ابتدا داور منتخب نشریه درخواست داوری و خلاصه مقاله را از طریق ایمیل دریافت می کند.

 

در صورتت تمایل داور به پذیرش داوری،  باید روی  لينکI accept to review this manuscript   کلیک و صفحه زیر نمایش داده می شود.
 


داور می تواند نظرات خود را در قسمتهای  comments for author و comments for editor وارد و یا در صورت لزوم فایل های خود را در قسمت  Upload file  بار گزاری نماید.

تمامی فایل های مقاله از قسمت  submission files قابل رویت و دانلود می باشد.

 


درصورت تکمیل نظرات و پیشنهادات در خصوص مقاله ی ارسالی ، بر روی دکمه ی Send to Editor  و در غیر اینصورت جهت ذخیره ی اطلاعات بر روی دکمه ی  Save as Draft کلیک کنید.
 

 

تذکر: قابل ذکر است که این لینک صرفا جهت اولین ورود ساخته شده و در صورت عدم تکمیل داوری (ذخیره اطلاعات) داور باید به سایت نشریه مراجعه و در منوی for reviewer  با نام کاربری و رمز ورود خود  login و در داشبورد خود مقاله مورد نظر را جستجو کرده و سپس بر روی دکمه  Action  جهت تکميل داوری و ارسال برای ادیتور کلیک نماید.

 

 

پس از تکميل فرم داوری و ارسال به ادیتور پيغام زیر نمایش داده می شود.

 

درصورتيکه فرم درخواست داوری برای اولين بار ارسال شده باشد پیشنهاد میشود منوی profile edit  خود را مشاهده و  تکمیل نماید.

 

 

گواهی داوری :

داوران با وارد شدن به داشبورد خود در بخش last review ، می تواند با کليک بر روی دکمه ی Action ٬گواهی داوری مقاله مورد نظر را با فرمت pdf دریافت نمایند.